OFERTA

USŁUGI

Uszlachetniamy wydruki poprzez laminowanie folią polipropylenową, poliestrową, nylonową i laminatami na zimno.

Wykonujemy również kalandrowanie wydruków pokrytych folią.

LAMINOWANIE TERMICZNE JEDNOSTRONNE

Wykonujemy usługi jednostronnego laminowania na nowoczesnych urządzeniach, dzięki którym osiągamy wysoką wydajność. Laminujemy arkusze od formatu A5 do B0 przy gramaturze podłoża od 90g/m² do 450g/m². Używane przez nas bardzo wysokiej jakości folie produkcji D&K gwarantują znakomite efekty, a doświadczony zespół operatorów – dbałość o powierzony materiał.

LAMINOWANIE TERMICZNE DWUSTRONNE TZW. HERMETYZACJA

Wykonujemy usługi dwustronnego laminowania tzw. hermetyzację (obustronne, szczelne laminowanie) na nowoczesnych urządzeniach. Ten sposób laminowania zabezpiecza arkusze przed rozdarciem, zamoczeniem, zabrudzeniem. Nasze doświadczenie, a także wsparcie technologiczne ze strony D&K pozwalają nam podjąć się wykonania niemal każdej pracy od malutkich arkusików w formacie wizytówki po arkusze o szerokości 1530mm. Laminujemy pojedyncze arkusze oraz duże nakłady folią o grubości od 42µ do 250µ błyszczącą i matową.

LAMINOWANIE TERMICZNE WIELKOFORMATOWE

Laminujemy wydruki wielkoformatowe tj.: mapy, plany, plakaty, plansze, wydruki z wielkoformatowych drukarek. Wysoka jakość klejów w foliach D&K pozwala na laminowanie papieru, różnych tworzyw sztucznych, a nawet metalu. Naklejamy arkusze na różne podkłady: PCV, pleksi, tektura, metal.

LAMINOWANIE TERMICZNE WYDRUKÓW CYFROWYCH

Laminujemy wydruki cyfrowe drukowane na drukarkach cyfrowych takich jak: Xerox, Xeikon folią SuperStick® Nylon. Jest to folia specjalnie zaprojektowana do laminowania wydruków cyfrowych. Wykorzystano w niej opracowany i opatentowany przez D&K klej, który nie zatrzymuje się na warstwie oleju, ale penetruje w głąb podłoża i trwale związuje z nim folię, a nylon przepuszczalny dla pary wodnej pozwala zredukować problem zwijania się arkuszy.

LAMINOWANIE NA ZIMNO

Wykonujemy usługi laminowania na zimno wydruków z drukarek cyfrowych tj. Xerox, Xeikon, zdjęć, reprodukcji, map, tablic reklamowych. Laminujemy arkusze od szerokości 210mm do 1530mm folią błyszczącą, satynową, matową, podłogową, a także foliami strukturalnymi. Wykonujemy aplikacje folii montażowej na dowolny podkład. Naklejamy arkusze na: PCV, pleksi, tektura, metal itd.

KALANDROWANIE

Kalandrowanie jest procesem polegającym na wytłaczaniu struktury dekoracyjnej na zalaminowanej powierzchni przy pomocy cylindra z naniesionym reliefem. Kalandrowanie nadaje całej powierzchni wzór imitujący np. płótno, skórę lub inną fakturę.